Turn on iTop VPN to safeguard online privacy, remove ads, and protect DNS with military encryptions.

Jump on the couch, open iTop VPN, and watch unlimited streaming contents on Netflix, HBO, Disney+, etc.

Are you ready for Windows 11? Quick check PC health and compatibility, and get solutions to run Windows 11 well.

Protect Now

Expert in

PC Health Solution

Home > Press > Knowledge

Zaktualizuj sterowniki, aby od razu naprawić pięć luk w zabezpieczeniach NVIDIA

Niedawno znaleziono 5 luk bezpieczeństwa w sterownikach graficznych NVIDIA GeForce, NVS, Quadro i Tesla dla systemu Windows.

DB.png

Według redaktora Forbesa, Davey’a Windera: „Trzy z nich są oceniane jako luki o najwyższym poziomie zagrożenia i jeśli nie zostaną zaktualizowane, mogą umożliwić ataki typu blokada usług oraz eskalacja uprawnień, które z kolei umożliwią osobie atakującej wprowadzenie złośliwego oprogramowania na komputerze z systemem Windows”.

Jeśli wszystko to brzmi znajomo, to dlatego, że tak jest: w maju Forbes poinformował, iż znaleziono i naprawiono trzy luki w kartach graficznych NVIDIA GeForce, Quadro i Tesla. Tamte luki także mogły przyczynić się do przeprowadzenia ataków blokady usług i eskalacji uprawnień.

W ich najnowszym oświadczeniu dotyczącym bezpieczeństwa, firma NVIDIA zachęca użytkowników do pobrania i zainstalowania dostępnych aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem stron pobierania sterowników NVIDIA.

 „Wszystkie luki wpływają na systemy Windows, w tym Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10. Największą luką w zabezpieczeniach jest tryb rejestrowania śladów sterownika wideo w trybie użytkownika sterownika karty graficznej Windows. Może to, jeśli osoba atakująca ma dostęp do systemu, umożliwić „atak twardego łącza” prowadzący do wykonania kodu, eskalacji uprawnień i blokady usług… ”

Jeśli chodzi o sterowniki graficzne NIVIDA oraz istniejące luki o wysokim poziomie zagrożenia, Driver Booster 6 Free posida bazę danych z ponad 2 500 000 sterowników, które obsługują najnowsze sterowniki graficzne NVIDIA GeForce, NVS, Quadro i Tesla (GPU) dla systemu Windows. Jeśli jeszce go nie masz, pobierz klikając w poniższy link:

https://www.iobit.com/downloadcenter.php?product=pl-driver-booster-freeIObit uses cookies to improve content and ensure you get the best experience on our website.
Continue to browse our website agreeing to our privacy policy.

I Accept